Výfuky - Banditservis - motoshop a motoservis Žďár nad Sázavou (Vysočina), opravy a seřizování motocyklů, prodej oblečení, bot, doplňků, motokosmetiky, olejů

Výfuky

ceník

Leo Vince

LeoVince, firma Sito Gruppo Industriale SpA, se zaměřila v roce 1987 na vývoj a výrobu specializovaných vysoce výkonnostních výfukových systémů pro motorové prostředky. Tentýž rok vzniká značka Leo Vince, rok poté dosáhla vedoucího postavení na evropském trhu.

 

Přečíst celý článek >>


Katalog a ceník výfuků a svodů

Arrow

Arrow -výfukové svody a koncovky používané v motosportu


Katalog+ ceník

Termignoni

Výfukové koncovky
Koncovky jsou vyráběny v oválném nebo kruhovém tvaru v provedení Racing-nehomologované s hlukovou kulisou 102 dB nebo homologované 80 dB. Homologované verze koncovek výfuků se vyrábějí pouze na modely motocyklů od r.v. 2002. Homologace je dosaženo konstrukčně vložením homologační vložky, kterou lze jednoduše vyjmout demontáží jediného šroubku.
 

http://lekarnuonline.com/retina/

katalog

Laser

laser  renomovaný výrobce výfuků auto+moto


katalog

Ixil

ixil-dobrý zvuk-cena-vzhled ostatní je vjecí názoru


katalog+ceník

Devil

Dovolujeme si vám představit výfuky známé a úspěšné francouzské značky DEVIL, která se vývoji a výrobě výfuků pro automobily a motocykly věnuje celých 40 let.
 


katalog

Akrapovič

Myslíme, si, že tuto slovinskou firmu nemusíme již představovat, přestože se výrobě výfuků věnuje poměrně krátkou dobu. Protože firma Akrapovič úzce spolupracuje s nejlepšími MotoGP, Superbike a Supersport týmy, je sortiment výrobků zaměřen především na čtyřtaktní sportovní stroje, ale i řada výfuků na off-road motocykly je velice široká. Sortiment výrobků zahrnuje jak kompletní výfukové systémy tak i výfukové koncovky na velice širokou škálu mo


katalog

Scorpion

Tradiční britský výrobce výfuků a celých výfukových systémů pro 4 i 2-taktní motory. Filosofií firmy je vyrábět kvalitní, funkční výrobky s co nejnižšími náklady, tudíž dobře dostupnými pro koncové zákazníky. I přes velmi přijatelné pořizovací náklady Scorpion své výfuky testuje na diagnostickém zařízení firmy Dynojet a zaručuje tím nárůst výkonu a kroutícího momentu především ve středním pásmu otáček.


katalog

Yoshimura

Yoshimura